Skocz do zawartości
SoChris

Malowanie auta.

Rekomendowane odpowiedzi

SoChris

Cześć. Zamierzam położyć na swój samochód nowy lakier, padło na czarny mat i stąd moje pytanie czy ktoś z was kiedyś oddawał swoje całe auto do malowania i mógłby powiedzieć ile to mniej więcej kosztuje lub poleci inny sposób bo słyszałem o plasti dipie i foli ale osobiście nie jestem przekonany. Jestem z Okolic Jarosławia i Rzeszowa, z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Z Jarosławia jest nasz kolega  @harry19-19

Może on coś wie w tym temacie bo kiedyś działał z oklejaniem.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Cena malowania auta w profesjonalnej lakierni to koszt 7 tyś zł a pewnie oklejenie autka wyjdzie od 5 tyś w górę kwestia ceny folii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Ja również oklejałem auta. Jak oddasz do firmy to zapłacisz 5k+ za zwykły czarny mat nie wyjdzie drogo. Nie jest to dużo tańsze niż malowanie ale jeżeli lakier masz w niezłym stanie i bez korozji to lepiej okleić.jest to zabezpieczenie dla oryginalnego lakieru. Zawsze możesz zerwać po paru latach i masz lakier w takim stanie jaki miałeś 😉 dodatkowy atut jest właśnie taki że zrobisz auto matowe. Lakiernicy raczej w mat nie malują, a jeżeli tak to kosztuje to fortunę ;). Daj parę fotek elementów auta które są wg. Ciebie najbardziej porysowane np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SoChris

Auto może nie jest bardzo porysowane ale za to ma sporo odprysków np na masce,listwach drzwi oberwało się też dachu, gdzieniegdzie już wychodzi rdza i drzwi dziecko mi już zdewastowało.Nie planuje malowania pojedynczych części czy oklejania ich chce zrobić całe auto w 1 kolorze. Znacie wgl firmy godne polecenia w moim regionie które zrobiłyby to bardzo dobrze i w przystępnej cenie?   IMG_20200622_181153.jpg
IMG_20200622_181142.jpg
IMG_20200622_181102.jpg
IMG_20200622_181052.jpg
IMG_20200622_181047.jpg

Dorzucam zdj

Edytowane przez SoChris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Powiem tak mogą ci tego nie zrobić za dużo tego i wszystko wyjdzie pod folią bardziej byłbym za tym żeby całą pomalować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SoChris

Czyli malowanie to około 7tyś+ a ktoś orientuje się jak jest z dostępnością lakieru czarnego matowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

100% malowanie. lakier nie nadaje się na położenie folii 😞 wszystko na niej będzie widać. nawet na grubym macie. poza tym folia nie chroni lakieru przed dalszym korodowaniem.

co do samego lakieru to musisz popytać po lakierniach.

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SoChris

To ostatnie pytanie czy znacie jakiegoś dobrego lakiernika lub firmę która się tym zajmuje i możecie ją polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

tu będzie ciężko bo nie kojarzę, żeby ktoś był tutaj z Jarosławia bądź okolic. najlepiej wpisz w google lakiernik samochodowy i szukaj po opiniach 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania