Skocz do zawartości
Turbomrowka

A4 B6/B7 Zmiana symphony na rnse - GPS wariuje

Rekomendowane odpowiedzi

Turbomrowka


Witam wszystkich jeśli taki temat już był to przepraszam ale nie mogłem znaleźć, mam pytanie takie. Otóż mialem radio symphony 2 din, kupiłem sobie rnse. jest już zamontowane, kupiłem przejściówki iso + antena fm i antena gps. mam pytanie odnośnie anteny. użyłem adapter który kupiłem, radio odbiera ale została jedna wtyczka zolta, widoczna na zdjeciu, czy trzeba ja podlaczac zeby lepiej radio odbierlalo czy to nic nie da ? No i navigacja mi wariuje,kręci się mapa... trzeba coś kodować? Fabrycznie mam navi w fis. Rnse sprawnee4d8d98531c975e1med.jpg

ac36d69542d74eafmed.jpg

Edytowane przez Turbomrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

Może jest ktoś z pomorskiego i mógłby pomóc 🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Z tego co pamietam to żółtą wtyczkę trzeba wyciągnąć z obudowy i włożyć w białą w wolne miejsce.
Jeśli chodzi o gps to trzeba podłączyć antenę gps pod niebieskie gniazdo fakra w Rns-e

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
4 godziny temu, Turbomrowka napisał:

Może jest ktoś z pomorskiego i mógłby pomóc 🥺

Ja jestem i mogę pomóc 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

@TurbomrowkaW poniedziałek mogę podjechać do Rumi? Albo Ty do mnie w Rumi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

O to elegancko mieszkam teraz w Rumi to w poniedziałek sie zgadamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

Zrobiłem po zmianie radia skan i jest sporo błędów myślę że może to być przez to że jest zakodowane po prostu stare radio symphony bo nic nie robiłem tylko podłączyłem rnse przy pomocy adaptera ISO p&p 

 

7623f319a1c6.jpg

fe3a5bfafc8c.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

Takie błędy wyskoczyły mi dopiero po zrobieniu drugiego skanu i skasowaniu błędów,za pierwszym razem były błędy po usunięciu radia symphony i po kolejnym skanowaniu samochód wykrył rnse i pełno błędów :) moim zdaniem trzeba chyba zakodować to radio bo ciągle w pamięci ma symphony 🤔 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

Ok wstępnie rnse działa poprawnie wraz z navi. Ale problem jest w tym że nic nie kodowałem i jak przeskanuje błędy ObdElevenem i skasuje błędy to wtedy się zaczyna cyrk,radio wariuje, muszę wtedy odłączyć kable na chwilę i wtedy wszystko niby działa dobrze ale przy próbie skanowania znowu dużo błędów w radiu i po ich usunięciu powtórka z rozrywki,  widziałem instrukcje żeby zakodować navi ale trochę się obawiam to robić sam. @a4b6quattro dasz radę zakodować ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka

I ogólnie to mam zmieniony fabryczny sub na bose i podłączony tylko tył. Nie wiem czy to nie jest jakieś utrudnienie dodatkowo 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Najpierw zakoduj radio jakoś Rns potem zobaczysz czy będzie dalej świrowało. Jak zmieniłeś suba to przepiąłeś piny?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbomrowka
11 godzin temu, wladi napisał:

Najpierw zakoduj radio jakoś Rns potem zobaczysz czy będzie dalej świrowało. Jak zmieniłeś suba to przepiąłeś piny?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak są przepięte piny wszystko w porządku,już jakiś czas z tym jeździłem i dobrze grał tył. będę na dniach kodował rnse tylko muszę się dowiedzieć czy nie powinienem odłączyć fabrycznej anteny GPS bo do rnse podłączyłem nową i może się to gryzie 🤔

Edytowane przez Turbomrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

@Turbomrowka pisalem ci wczoraj na prv.jeszcze nie czytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania