Skocz do zawartości
Arkadiush

Ile płacicie za OC/AC/NNW

Rekomendowane odpowiedzi

wladi

No to kurła jest o co walczyć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marky2552

a no jest jeszcze taka sprawa chciałbym zrezygnować ze współwłaściciela którym jest mój dziadek ja jestem głównym właścicielem a on jako współwłaściciel nie ukrywam faktu że się trochę zdenerwował jak zobaczył list z zapłatą trochę się pokłuciliśmy i żeby uj wi co z tego nie wyszło nie chciał bym go w to mieszać i wykreślić go z dowodu nie wiem dlaczego ale list o wezwanie do zapłaty przyszedł na dziadka adres a nie na mój skoro ja jestem głównym właścicielem pojazdu jak to jest w urzędzie oraz jak z ubezpieczeniem w obecnej firmie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
k232

Żeby go zlikwidować ze współwłaściciela to musi Ci napisać darowiznę pojazdu w wydziale komunikacji, robiłem to samo kilka dni temu. A z firmą ubezpieczeniową to pewnie będziesz musiał się skontaktować żeby ustalić dokładne dane właściciela pojazdu i żeby sobie zmienili wszystko w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marky2552
6 minut temu, k232 napisał:

Żeby go zlikwidować ze współwłaściciela to musi Ci napisać darowiznę pojazdu w wydziale komunikacji, robiłem to samo kilka dni temu. A z firmą ubezpieczeniową to pewnie będziesz musiał się skontaktować żeby ustalić dokładne dane właściciela pojazdu i żeby sobie zmienili wszystko w systemie.

a dopłata ubezpieczenia wchodzi wtedy w grę nie ukrywam mam 23 lata i od 2015 roku mam audi dopiero więc mam wzwyżke za wiek no i nie mam za dużo zniżek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uszol

Dales du*y. Za kazdym razem trzeba wypowiadac umowe przy zmianie ubezpieczalni. Jesli minal rok to musisz zaplacic calosc. Jesli dopiero pol roku to jutro wypowiadasz umowe i placisz skladke do dnia jutrzejszego czyli ok. Polowe z 1100. Jak olejesz i nie zaplacisz to nasla sk*******y kruka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marky2552

3 miesiące minęły nie pełne

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wladi

Najlepiej jak by Ci jakiś ubezpieczyciel wyliczył ile musiałbyś zapłacić za te 3 miesiące, tak jak uszol napisał trzeba niestety to zapłacić

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
k232
9 godzin temu, Marky2552 napisał:

3 miesiące minęły nie pełne

Idź osobiście do ubezpieczyciela i powiedz jak wygląda sprawa. Oni Ci powiedzą co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marky2552

Zrobiłem wypowiedzenie umowy w ubezpieczalni pani powiedziała tak jak uszol powiedział że trzeba będzie za 2 i kawałek miesiąca zapłacić

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wladi

No i dobrze bo tylko potem byś miał już większe kłopoty

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moonshiner

Od Piątku zmieniłem ubezpieczyciela samochodu 😄 po ośmiu latach,z Alianz na Proama .Warunki jak w Alianz, tylko cztery stówy mniej😄 660 zł na cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania