Skocz do zawartości
TomOskroba

A4 B8 Zakup a4 B7/b8

Rekomendowane odpowiedzi

TomOskroba

Witam Panowie po długiej przerwie. Wracam z przykrymi dla siebie wieściami. Otóż w piątek w nocy ukradli mi Hyundaia i40. Mega wygodne i fajnie doposażone auto. Długo się nim nie nacieszyliśmy.. zawsze ta okolica była tak spokojna, że nawet nie myśleliśmy o wykupieniu AC. Auto miało 11 lat, a słyszało się tylko o kradzieży nowych Toyot.. niestety padło na nas. Teraz szukamy nowego auta i chyba straciliśmy serce do Hyundaii, które dobrze nam służyły.

Planuje wrócić do audi, ale tak dawno nie siedziałem w temacie, że nie wiem co kupić. Myślałem nad a4 b8 w benzynie. Budżet ze względu na dość dotkliwą stratę nie jest zbytnio wygórowany...

35000 zł.

Jestem w stanie coś za to kupić ? Myślałem też nad B7, aby firma m.p Moto mi sprowadziła coś zacnego, ale jednak te fury zalatują dalej a4b6 których miałem kilka parę lat wcześniej. Znalazlem coś takiego:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-idealny-stan-wersja-s-line-servis-oplacona-ID6F0GJP.html

Nie wiem nic o tych tfsi. Coś tam w internecie czytałem, ale każdy jeden co innego pisze.. moc nie ma znaczenia.

Prośba o pomoc, jak możecie coś polecić, wstawić link z aukcji to będę wdzięczny. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Dobrze jakbyś kupił  b8 z poprawioną wadą  olejową czyli po wymianie tłoków pierścieni  bo jak trafisz będzie brał olej to musisz liczyć tak od 8 do 12 tys za remont  taki konkretny 

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Szukaj polifta czyli od 2012   one już mają rozwiązany problem olejowy ,ale kasa sporo większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

Dzięki Pany. Już się rozeznalem w temacie. Miałem dać szansę ekologii ale będzie to pewnie 2.0Tdi. CR, tam zdecydowanie mniej przygód będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Tomek nie zapomnij o autocasco tym razem  bo to  szybicej5 kradną niż I40 powodzenia  w szukaniu 

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

B8 dobry wybór👍b7 to juz powoli muzealne auto😁nie wspomne o b6🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

B8 w tfsi to chyba polift tylko no chyba że ktoś usuwał wadę olejową i może to potwierdzić w przedlifcie. Niemniej jednak te 2 generacje w poliftach też lubią podobno olej pić ja na razie jestem zadowolony w sumie to nic się złego nie dzieje ,ale do 35k to chyba tylko polifty uszkodzone ze stanów plus naprawa albo przedlift . Co wolisz napewno tfsi lubi dużo benzyny choć na trasie wykręciłem spalanie rzędu 7.6 litra ale przy 120km/h TDI wiadomo mniej spali ale kultura pracy diesla a benzyny to niebo a ziemia. I wydaje mi się że przy budzie w B8 moc ma jednak znaczenie bo 120 km to zdecydowanie za mało 🫡

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania