Witam zagorzałych fanatyków grupy VW oraz marki AUDI :afro: :banan: :thumbup:
Jako że użytkownicy forum dostali pierwsze sztuki żadnych złych opinii nie dostałem wręcz same pozytywne opinie więc ruszamy z IV turą
Ramki będą zatrzaskiwane sam dolny pasek nie będą na jakiś zawiaskach całe ramki te są uznane już za najmniej awaryjne a również i solidne
:0yahoo:
Jak odbywa zamówienie:
Składamy zamówienie w tym wątku za pomocą postu, robimy przelew i wysyłamy PW
(zamawiamy kompletami tj. po dwie sztuki)
Ostateczne info odnośnie Ramek oraz ich wysyłek
cena kompletu ramek 22 pln ( sztuka 11 pln)
wysyłka Priorytet poleconym --------------------- 8,30 pln (mam nadzieję że nie podrożało)
kolejne w jednej paczce np 4 sztuki w paczce -11 pln (mam nadzieję że nie podrożało)
zainteresowanych proszę o wpłatę na konto
Marcin Ostas
44 1020 4476 0000 8902 0253 9302
W TYTULE WPŁATY NICK Z AT
WSZYSTKICH KTÓRZY DOKONALI WPŁATY PROSZĘ O WYSŁANIE WIADOMOŚCI PW Z ADRESEM
:ulan:Dostępnych: 0 kompletów tj 0 sztuk.zamówienia :
Rafi ----- 2 sztuki
silvia --- 2 sztuki
HarryH-- 2 sztuki
Michulek-- 2 sztuki
goldi-- 2 sztuki
szfagier-- 2 sztuki
kris -- 2 sztuki
uszol -- 4 sztuki - odbiór na zlocie