Skocz do zawartości
Artur

ALL Lakiernictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Artur

Wszelka pomoc w tematach związanych z lakiernictwem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bula87

Artur co myślisz o tym zderzaku, bo mi podpada jakby był sprayem malowany, a pamiętam jak mówiłeś, że jest problem malować po graficiarzach

http://olx.pl/oferta/zderzak-tylny-audi ... 413f9c4dc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur

buła ogłoszenie widzę, że jest nie dostępne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek_łódź

Koledzy posiadam a4 b7 w którym były zagięte ranty progow od lewarkow bądź podnośników. Autko było nie dawno u lakiernika który podprostowal mi je i ocyscil oraz zabezpieczyl jak trzeba tylko, braku podnośnika radził mi abym zrobił konserwację podwozia ponieważ na pewno podczas zagięcia rantow mogła popekac warstwa ochronna na podłodze i zabezpieczenie może byc słabe. Teraz właśnie chcę się za to zabrać i wziąść sobie i zrobić cała podłogę i nadkola wiem że trzeba dokładnie umyć i wysuszyć potem rozszlifowac miksca gdzke jest jakaś korozja tylko co pptym czy jakiś środek który zatrzymuje rozwuj rdzy na to potem podklad epokxydowy i dopiero konserwacja czy jak. Jakich środków użyć nie chce oszczędzać na tym słyszałem dobre opinie o valvoline tectyl ml do profili zamkniętych i valvoline tectyl bodysef do podwozia tylko czy jak np chciał bym. Użyć podkladu epoksydowego lub środka zatrzymujacego rozwuj rdzy innej firmy bo valvoline nie ma takich nie szkodzi niczemu można łączyć różne firmy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania