Skocz do zawartości
CWIARTEK

Przeglady techniczne pojazdów- pytania

Rekomendowane odpowiedzi

TomOskroba

Jak siedzi ktoś normalny na przeglądzie to Ci podbije z wcześniejszą data jak będziesz chciał, ale myślę że tak nie ma sensu. Po prostu nie poruszać się autem a po powrocie do kraju pojechać i zrobic.tyle. wg mnie konsekwencji żadnych nie będzie.

Edytowane przez TomOskroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

To nie te czasy że podbiją z datą wstecz wszędzie są kamery i nikt nie będzie się podkładał ale przecież może powiedzieć że przyjechał lawetą nikt nie będzie wnikał a auto może wjechać na stacje diagnostyczną o własnych siłach więc nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
11 minut temu, wladi napisał:

To nie te czasy że podbiją z datą wstecz wszędzie są kamery i nikt nie będzie się podkładał ale przecież może powiedzieć że przyjechał lawetą nikt nie będzie wnikał a auto może wjechać na stacje diagnostyczną o własnych siłach więc nie ma problemu.

być może. przepisy co rok się zmieniają. generalnie nie będzie z tym problemu tj. piszesz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro
8 godzin temu, Marky2552 napisał:

siema czy zapłacę jakąś karę na skp jeżeli auto ma przegląd do 5 stycznia a przegląd zrobię pod koniec stycznia auto nie jeżdżone stoi na podwórku a mnie nie ma w kraju obecnie ? 

A nie masz kogoś,  np.z rodziny aby jutro podjechał na Skp?Ja tak raz zrobiłem, jak nie było mnie w Kraju , kuzyn podjechał na przegląd autem 😉 Cenna za przegląd 98zl , tyle płaciłem wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
12 godzin temu, Marky2552 napisał:

siema czy zapłacę jakąś karę na skp jeżeli auto ma przegląd do 5 stycznia a przegląd zrobię pod koniec stycznia auto nie jeżdżone stoi na podwórku a mnie nie ma w kraju obecnie ? 

Kara jest za oc za przegląd nie ma więc nie ma problemu, tylko musisz uważać jak będziesz jechał autem żeby policja Cię nie zatrzymała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

To byłby pech,jak holera:szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Okey dzięki za informację autem ma kto pojechsć na 0rzegląd ale g9 nie poskładałem jeszcze

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK
13 godzin temu, TomOskroba napisał:

Jak siedzi ktoś normalny na przeglądzie to Ci podbije z wcześniejszą data jak będziesz chciał, ale myślę że tak nie ma sensu. Po prostu nie poruszać się autem a po powrocie do kraju pojechać i zrobic.tyle. wg mnie konsekwencji żadnych nie będzie.

Ciekawe w jaki sposób? Technicznie jest to nie możliwe. 
 

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych kar za spóźnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
12 godzin temu, CWIARTEK napisał:

Ciekawe w jaki sposób? Technicznie jest to nie możliwe. 
 

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych kar za spóźnienia :)

racja. zapomnialem, że w systemie nie da się zrobić wsteka. ewentualnie pieczątka, ale to nic nie zmienia. skoro nie ma kar to nie ma przymusu kombinowania w ten sposób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZylaP

Jak teraz jest na przeglądach, ja muszę być w aucie? Czy on wjeżdża sam na kanał i wszystko sprawdza? Chcę wysłać żonę, ale obawiam się, że ona nie ogarnie nawet co do niej mówią hah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Zależy od diagnosty z reguły jak będzie wjezdzać żona to i tak diagnosta będzie trzymał kierownicy także spokojnie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

ja ostatnio robiłem to sam siedziałem w aucie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power-Kris

U mnie gość sam wszystko robi. Ja mogę tylko dojechac do i wyjechać ze stacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Panowie nie mam miejsca na pieczątki przeglądowe z racji tego że przegląd mam 20 stycznia to mam jeszcze teochę czasu ale jak to teraz wygląda musze wymieniać na nowy czy nie jeśli tak to jak to teraz wygląda może ktoś wymieniał bo ja się kompletnie na tym nie znam i jest to moja pierwsza taka sytuacja w życiu z góry dzięki. Jeżeli pytania miałem nie zadawać w tym temacie to z góry przepraszam

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Normalnie jedziesz  na przegląd tak jak zawsze i o ile fura przegląd przejdzie pozytywnie to dostaniesz kwit z przeglądu.Z tym kwitem udajesz się do wydziału komunikacji i tam miła Pani *  wypisze Ci nowy piękny dowód 😁

*  - albo stara baba .

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Aha okej dzięki za informacje. Bardziej stara baba niż miła pani

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Od 4 grudnia nie będzie obowiązku wymiany dowodu rejestracyjnego w przypadku braku miejsca na pieczątki.  Do każdego przeglądu wystawiane jest zaświadczenie które w przypadku wyjazdu za granice trzeba mieć przy sobie razem z dowodem rejestracyjnym. 

  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novwy

Jak będzie już kilka takich zaświadczeń to musisz mieć wszystkie czy tylko ostatnie? Czy nie będzie problemu ze np kilka lat nie miałeś przeglądu

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CWIARTEK

Musisz mieć przy sobie ostatnie-aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
novwy
Musisz mieć przy sobie ostatnie-aktualne.
Thx

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb
W dniu 10.11.2020 o 16:32, CWIARTEK napisał:

Od 4 grudnia nie będzie obowiązku wymiany dowodu rejestracyjnego w przypadku braku miejsca na pieczątki.  Do każdego przeglądu wystawiane jest zaświadczenie które w przypadku wyjazdu za granice trzeba mieć przy sobie razem z dowodem rejestracyjnym. 

Ooo to super ! :D Pamiętam w b6 skończyły mi się miejsca i musiałem nowy dowód wyrabiać a tak papierek i z głowy ;D super, pozytywny przepis z pośród reszty absurdalnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania