Skocz do zawartości
wojtex

A6 C6 wykres z hamowni - pózno wstaje turbo ? 2.7 tdi chip

Rekomendowane odpowiedzi

wojtex
Witam wydaje  mi sie że  mam zbyt duzą turbo dzure w  a6 c6 2.7 tdi
 
Panowie i Panie mam prośbe   o porade uzytkowników a6 c6 z tym silnikiem czy u was tez z dołu jest tak malo momentu ? zamieszczam wykres szczegolnie na tym z przed chipa jest malo NM np przy 2000 obr   mam racje ?

wykresgif_saneaaw.gif

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Kto robił ci program? I czemu go zrobił jak silnik seryjnej mocy nie trzymał? Najpierw powinien doprowadzić auto do serii a później dopiero walczyć o lepsze parametry ponad serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Może brak szczelności i stąd braki mocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtex
 niestety .jtylko troche lepsza niz

Może brak szczelności i stąd braki mocy ?

 

Własnie niewiem od czego zacząc, błedow niema żadnych na kompie jedynie był bład tej listwy swiatla stopu i swiecy zarowej ,

Jakby ktos przerabial podobny problem i mógl mnie naprowadzic gdzie szukac bo jak pojade w ciemno to mi wymienia pół samochodu znając zycie .ogolnie to niema tragedii ale mocy z dołu "troche" malo wydaje mi sie. A przed chipem bylo bardzo mało , może jest to jakas usterka albo ogolne zuzycie sam niewiem , moze turbo juz troche zuzyte  szukaj pan wiatru w polu  :) przy 2000 obr przed chipem bylo 200 nm a teraz 280  wiec kicha prawie 3 litry pojemnosci a elastycznosc troche tylko lepsza niz w 2 litry  oczywiscie pozniej moc wzrasta i auto jezdzi ladnie ale powinno lepiej niestety.

 

Jakby ktoś posiadał wykres 2.7 tdi  to prosba o wrzucenie . 

 

 

 

Kto robił ci program? I czemu go zrobił jak silnik seryjnej mocy nie trzymał? Najpierw powinien doprowadzić auto do serii a później dopiero walczyć o lepsze parametry ponad serie

 

 

Pewna znana firma tunningowa z bemowa, pan uznal ze spory przebieg i wiek auta jest jaki jest  i tak ma byc ze czesto tyle maja w tym wieku auta .

Edytowane przez wojtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Zrób logi to może coś wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

W turbo dieslu przebieg ma się nijak do mocy ...taki silnik nie powinien tracić na mocy , jak traci tzn ze cos jest nie tak ....jedz do rogala to się dowiesz co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtex

logi czyli w czasie jazdy ? a gdzie to trzeba robic ? w aso ? poki co to maja tylko kompy ,podlaczaja szczytuja błedy a potem kasuja :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Tak w czasie jazdy zapytaj w okolicy może ktoś Ci pomoże ogarnąć temat

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtex

przeplywomierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

przeplywomierz

 

Jeżeli to znaczy że był uszkodzony w trakcie korekty więc powinieneś teraz jeszcze raz jechać na program tylko tym razem do kogoś ogarniętego

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania