Skocz do zawartości
uszol

Nowe Audi A5

Rekomendowane odpowiedzi

uszol

http://autokult.pl/27880,audi-a5-coup-i-s5-coup-2016-premiera

 

Jak dla mnie ładne, widać dość wyraźnie różnice między starą a nową generacją

dodatkowo wprowadzili dla silników R4, system quattro ultra, który już funkcjonuje w A4 B9 ciekaw jestem jak to sie spisuje.

 

Porównanie nowej i starej generacji:

http://autokult.pl/27887,nowe-audi-a5-i-s5-kontra-stare-jak-sie-zmienilo-niemieckie-coup

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Ladna jest :kox:

 

W nastepny czwartek jest premiera w norwegii I chyba sie wybiore na pokaz. A4 z fotek nie wydaje sie tak ladne jak na zywo wiec mam nadzieje, ze na zywca bedzie jeszcze lepiej :kox:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seikokilla

Ładne ale A7 troszku bardziej mi robi  :msn-wink:  co powiedzieć te nowe zmiany są  :thumbsup: zawsze jak auto jakieś wychodziło to mi się podobał poprzedni model a jak B9 wyszło nie miałem obiekcji  :zab:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

autko ładne :) i nowe wersja bardziej mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

bardziej agresywną mordke ma i troche nabrała "dojrzałości" wcześniej z przodu przypominała B8 poliftowe do złudzenia a teraz ma już swoje linie, które ją fajnie wyróżniają  :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Byłem, oglądałem ,macałem  :kox:  


 


1466718386-U1939.jpg


 


1466718448-U1939.jpg


 


1466718517-U1939.jpg


 


1466718544-U1939.jpg


 


1466718599-U1939.jpg


 


1466718718-U1939.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Piękna jest, jak wrażenia Norbi?

Widze, że tableta też sie nie da schować jak w B9 :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

No dla mnie mega. Miejsca jest sporo dla kierowcy jedyne co mi przeszkadzało to ta kiera jakaś taka duża.... splaszczona u dolu najbardziej by pasowala. Fotele super, fajnie sie w nich siedzi tylko ciekawe jak na dluzszych trasach sie będą spisywać. Jako bajer w coupe to pasy wyjeżdżają na wysiegniku by latwiej je zlapac. Co do tableta to nie znalazlem przycisku do schowania wiec pewnie jest tak jak w b9. Poza tym to wszystko pod ręką. Szkoda, ze nie robili jazdy probnej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

A co myślicie o tych przetłoczeniach na masce? Jakoś wydaje mi się że w poprzedniej to ładniej było zrobione...oczywiście rzecz gustu dlatego pytam co o tym myślicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Przetłoczenia aż tak po oczach nie walą jak ta kiera o dziwnych proporcjach i navi niczym w punto evo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

no też nie rozumiem tych sterczących monitorów z deski... nie można było tego ładnie zabudowac jak było w b8? a tak sterczy jak nie powiem już co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Wg mnie te przetłoczenia są słabe przypominają mi do złudzenia linie nowego bmw serii 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Przetłoczenia to tam kij według mnie słabo wyglądają te przednie lampy. Kształt ich mi jakoś nie pasuję. Co do "tabletu" to mogli panel klimy i te guziki przenieść niżej a kratki wyżej  dać. Tym bardziej, że poniżej panelu klimy jest sama zapalniczka :decayed:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania