Skocz do zawartości
Dziadek

INNE A3/S3 8l

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadek

Ma ktoś jakieś sprawdzone informacje na temat a3/s3 8l ... Jest to jakieś kłopotliwe auto ? Z tego co znalazłem to typowa wada tych aut to rdza na dachu przy rynienkach ... Ma może ktoś jakieś inne  informacje ?

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Dziadek rdza tez lubi wychodzić nad listwami dolnymi drzwi i zazwyczaj w wiekszosci przypadkow juz jest w zaawansowanym stadium czyli wymiana drzwi wchodzi w gre. Raczej kłopotliwe nie jest znajomy ma wlasnie 1.8T w a3 8l to jest na prawde ok. Owszem zdarza sie ze jakas pierdoła padnie, tematu dokladnie nie znam ale jakis czas temu "dyngs" - jak zwal tak zwal ulamal mu sie w stacyjce i auto unieruchomione na kilka dni ale poradzil sobie z tym sam. No i czesci sa drogie i malo ich szczegolnie poliftów. Mówie o jakis lampach, zderzakach, grillach i innych rzeczach we wnetrzu jakbys chcial porezać. Warto tez dodac ze to auto jest smiesznie małe, ja sie juz w nim nie czuje komfortowo a co dopiero Ty :whistling: No i to pseudo q w s3 :facepalm:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grucha

Zaraz szwagra pogonie zeby ci napisal ma s3.pozatym ma tu swoj watek o aucie tam jest opisane.ogolnie ma go zrobione na 250kucy.nic sie nie dzieje od roku jak go ma.tylko na poczatku wymienilismy most z tylu.tak to chula az milo.a lekko to auto nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Dziadek sam silnik to jednostka 1.8T nie jest kłopotliwy ale ważną rzeczą jest jak ktoś dbał o te autko wcześnie  jakiś czas temu bardzo zadbane s3 kolegi  i porobione zostało sprzedane za 32 tyś zł typową bolączką 1,8 T jest pękające kolektory i turbiny  to się dzieje od temperatur które osiąga  turbina  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziadek

Dzięki Pany, bardziej chodzi mi o budę bo mnóstwo informacji na necie jest że ruda je zjada i walka z wiatrakami ... Silnik to wiadomo stare dobre 1.8T... haldex jak haldex mniej bezobsługowy niż prawdziwe quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grucha

Sluchaj ja ci zbytnio o budzie szwagra nic nie powiem bo byl caly lakierowany i narazie rdzy nigdzie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania