Skocz do zawartości
Jacob2304

A4 B7 Problem na szybko

Rekomendowane odpowiedzi

Jacob2304

Siemanko 🍻

Mam dwa pytanka, pacjent b7 2.0 tfsi Multitronic. 

Robiłem miesiąc temu rozrzad i pare innych rzeczy 

1. Zaczęło mi ściągać auto dwlikatbie w prawo, byly wymieniabe przeguby L +P do tego też konplet oslon na polosiach bo byla jedna peknieta, czy po tym zabiegu mechanik powinien ustawić zbieżność? 

2. Tu grubszy problem, zrobiony kompletny rozrząd, podstawa filtra oleju krociec o chlodziwa, odma i inne pierdoly, problem polega na tym ze od wymiany zaczął mi sanochod szarpac podczas przyspieszania, dodaje gazu szarpbie (tak jak by przerwal ze dwa razy i cisnie dalej juz w porzadku) no i tez jak przyspieszam i puszcze gaz to tez zaszarpie, nie zawsze sie to zdarza, jednak drazni mnie to i tez niepokoi. 

Czy te naprawy mogly jakoś wplynac na takie reakcje? Bo przed naprawami wszystko bylo ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Odnośnie pytania 1 to nie musisz ustawiać .

W drugiej sprawie powodów może być wiele . Sprawdź szczelność odlotu może mechanik dał ciała i coś nie trzyma .?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xsebo1

Niewiem jak w multitronic, ale w manualu polos nie chciała wyjść i coś tam z zawiechy wykrecalismy. Wtedy zbieżność wskazana

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Jeżeli ruszał zawias i końcówki drążka  to trzeba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba

kilka razy czytałem już posty na FB ludzi z podobnymi objawami szarpania skrzyni i niestety był to początek jej końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

Ustaw zbieżność i prawdopodobnie wyeliminujesz problem. Co do drugiego pytania ja bym odesłał Cię do guru skrzyni multitronic czyli Bartka ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Dokładnie to pewnie będzie już się skrzynia kończyła najlepsza opcja to koszt 3.5 tys zadzwoń do Bartka on Ci od razu przez telefon powie co to jest 691 643 630


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arkadiush

albo jak dojedziesz to jedź do Wrześni tam Bartek urzęduje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania