Skocz do zawarto┼Ťci
Jacob2304

A4 B7 Problem na szybko

Rekomendowane odpowiedzi

Jacob2304

Siemanko ­čŹ╗

Mam dwa pytanka, pacjent b7 2.0 tfsi Multitronic. 

Robi┼éem miesi─ůc temu rozrzad i pare innych rzeczy┬á

1. Zacz─Ö┼éo mi ┼Ťci─ůga─ç auto dwlikatbie w prawo, byly wymieniabe przeguby L +P do tego te┼╝ konplet oslon na polosiach bo byla jedna peknieta, czy po tym zabiegu mechanik powinien ustawi─ç zbie┼╝no┼Ť─ç?┬á

2. Tu grubszy problem, zrobiony kompletny rozrz─ůd, podstawa filtra oleju krociec o chlodziwa, odma i inne pierdoly, problem polega na tym ze od wymiany zacz─ů┼é mi sanochod szarpac podczas przyspieszania, dodaje gazu szarpbie (tak jak by przerwal ze dwa razy i cisnie dalej juz w porzadku) no i tez jak przyspieszam i puszcze gaz to tez zaszarpie, nie zawsze sie to zdarza, jednak drazni mnie to i tez niepokoi.┬á

Czy te naprawy mogly jako┼Ť wplynac na takie reakcje? Bo przed naprawami wszystko bylo ok┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
jacek70

Odno┼Ťnie pytania 1 to nie musisz ustawia─ç .

W drugiej sprawie powod├│w mo┼╝e by─ç wiele . Sprawd┼║ szczelno┼Ť─ç odlotu mo┼╝e mechanik da┼é cia┼éa i co┼Ť nie trzyma .?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
xsebo1

Niewiem jak w multitronic, ale w manualu polos nie chcia┼éa wyj┼Ť─ç i co┼Ť tam z zawiechy wykrecalismy. Wtedy zbie┼╝no┼Ť─ç wskazana

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
jacek70

Je┼╝eli rusza┼é zawias i ko┼äc├│wki dr─ů┼╝ka┬á to trzeba .

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
TomOskroba

kilka razy czyta┼éem ju┼╝ posty na FB ludzi z podobnymi objawami szarpania skrzyni i niestety by┼é to pocz─ůtek jej ko┼äca.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Arkadiush

Ustaw zbie┼╝no┼Ť─ç i prawdopodobnie wyeliminujesz problem. Co do drugiego pytania ja bym odes┼éa┼é Ci─Ö do guru skrzyni multitronic czyli Bartka ;]┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
wladi

Dokładnie to pewnie będzie już się skrzynia kończyła najlepsza opcja to koszt 3.5 tys zadzwoń do Bartka on Ci od razu przez telefon powie co to jest 691 643 630

iPhone wladiego

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Arkadiush

albo jak dojedziesz to jed┼║ do Wrze┼Ťni tam Bartek urz─Öduje ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

• Przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki u┼╝ytkowania