Skocz do zawartości
Nasniedogoniat

Abs

Rekomendowane odpowiedzi

Nasniedogoniat

Witam mam problema że swoją a3 8l i chciał bym się was zapytać co to może być a mianowicie kilka dni temu zaswiecila się kontrolka abs no mowie ok podłączyłem skaner i wyskoczył błąd pompy abs v64  no ale ze kiedyś już tak miałem  wystarczyło wyczyścić  bezpieczniki te nad akumulatorem błąd znikł i było ok za jakiś niedługi czas podczas ostrego hamowania abs zadziałał ale tylko przez chwilę i zablokowało koła i znów zapaliła się kontrolka abs ale znów pomogło czyszczenie bezpiecznika ale tym razem zrobiłem to porządnie i znów chwila spokoju dziś gdy żona przyjechała po mnie do pracy było ok zgasila auto wsiadlem odpaliła i po dość agresywnym ruszeniu znów kontrolka się zapaliła ale tym razem byl błąd lewego tylnego czujnika abs więc wszedłem w blok pomiarowy i lewe tylne koło pokazywali 0.00 km/h ale po ostrym hamowaniu okazało się że nie mam wogole absu czy awaria jednego czujnika może spowodować wyłączenie się całego abs czy sterownik abs padł pompa czy co proszę o podpowiedź co to może być? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Oczywiście że błąd czujnika wyłącza cały abs tak samo jak padnie jeden czujnik pdc to odłącza cały system


Wysłane z iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasniedogoniat

Wielkie dzięki wladi trochę mnie uspokoiles  mam nadzieję że wymiana czujnika pomoże pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Spokojnie pomoże miałem tak samo po wymianie czujnika wszystko wróciło do normy


Wysłane z iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

jak załozysz nowy czujnik podłącz kompa zakreć kołem  i sprawdz czy działa mi sie trafił kiedyś wadliwy 

  • Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasniedogoniat

Dzięki za rede tak też uczynię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania