Skocz do zawarto艣ci
Alexerf

A4 B5 Modyfikacja silnika 1.8 T Audi A4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Alexerf

Witam. Wiem聽jest du偶o na ten temat ale ........聽馃榾聽Nie ogarniam wszystkich temat贸w i si臋聽gubi臋 bo s膮 w r贸偶nych miejscach. . Chodzi mi o informacje nie dyskusje i nie chodzi mi o dziesi臋膰 r贸偶nych zda艅 i pomys艂贸w . Chce wymieni膰 turbo a przy okazji przygotowa膰 do podniesienia mocy , planuje na 200 - 210 KM , na samym programie . Mam nowe turbo , do turbinki znajomy robi mi Tipa ale pad艂o pytanie czy wyj艣cie do dolotu ma by膰 grubo艣ci na seri臋 czy na now膮聽przep艂ywk臋 3 cale , i tu pytanie czy wymienia膰 przep艂ywk臋聽przy takiej mocy czy zostawi膰 seri臋 . Intercooler mam 550X140X65 wlot /wylot 57mm jakie rury wiadomo alu ale 艣rednica jaka??? , dolot jaki ? my艣la艂em o dolocie sto偶kowym , co jeszcze , musia艂 bym wymieni膰 ......? prosze o konkrety dok艂adne informacje nie licytacje co lepsze . Pozdrawiam i prosze o pomoc聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
TomOskroba

na 200-210 km wystarczy turbo,聽wtryski i chocia偶by DSMIC (seryjny intercooler jest ciut przy ma艂y)聽przep艂ywk臋 zostaw ogarnia do 250KM, a co do tipa to jak nie planujesz w przysz艂o艣ci wi臋cej mocy to r贸b pod ori przep艂yw. dolot zostaw w spokoju. szkoda siana. to co napisa艂em wystarczy do 220km.

a tak w og贸le to sam sobie odpowiedzia艂e艣 w pierwszym zdaniu bo jest przyklejony post na forum gdzie jest to bajkowo opisane :)

Edytowane przez TomOskroba
  • Podzi臋kowanie 1

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

  • Przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki u偶ytkowania