Skocz do zawartości
CarDetail.pl

ALL CarDetail.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

CarDetail.pl

Wszystko się zrobi, co się ma nie zrobić :D
Rano podeślę Ci PW, bo dziś już nie mam głowy do tego :P

Fluffy Dryery chcecie typowo do osuszania auta? Czy po prostu duże fibry, jak najbardziej miękkie?

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Chodzi o fibry żeby sobie trochę wnętrze ogarnąć...wyczyścić a potem potraktować porborsem :decayed:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

to na spokojnie na razie będziemy się organizować , myślę że pod koniec następnego tygodnia by sie zrobiło konkretne zamówienie a fibry chcemy do osuszania auta jak najbardziej duże i miękkie, masz może te z gramaturą 600 g/m2 ?

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
Chodzi o fibry żeby sobie trochę wnętrze ogarnąć...wyczyścić a potem potraktować porborsem :decayed:

tych małych to się załatwi one kosztują 2 zł to każdy dołoży 10 zł i będziemy mieli po 5 szt . a mi , novwemy , gruszce i Tobie też przydałaby się duża miękka mikrofibra do osuszania auta Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Ja mam 2 fluffy ręczniki tylko je porządnie wypiore :decayed: a czym najlepiej polerować naniesiony wosk? Ja będę chciał jeszcze zamówić jedna butelkę porbor do deski i plastyków i detailera wiec Bartek spisuj zamówienie do kupy :wink:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus
Ja mam 2 fluffy ręczniki tylko je porządnie wypiore :decayed: a czym najlepiej polerować naniesiony wosk? Ja będę chciał jeszcze zamówić jedna butelkę porbor do deski i plastyków i detailera wiec Bartek spisuj zamówienie do kupy :wink:

te swoje fluffy zostaw do melexa bo do auta sie juz nie nadają :decayed:
a takiego detailera z Poorboy’s takiego jak ty masz i w tej cenie to też będę brał :wink: Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Fibr tych 600g/m2 tzw. nowych Fluffy nie mam. Partia próbna, która była rozeszła się tak szybko, że nie ma nic, a na nowe trzeba czekać ok 2 m-cy :(
Z bardziej miękkich od fluffy mam teraz tylko 530g/m2 Monster Shine Big Gold ręcznik 60x40cm, ale jest sporo mniejszy niż Fluffy. Bardziej się nadaje właśnie do polerowania wosku czy QD jak chciał wladi. Bo do osuszenia całej A4 jednym może jednak braknąć.
W połowie tygodnia powinienem mieć jakieś nowe grube fibry, ale nie jestem pewny czy mają lepszą gramaturę niż fluffy.

Do deski to fibry najtańsze mogą być, bo tam nie musi być super mega miękkiej i grubej.

wladi, Poorboysów dla Ciebie nie braknie :D
Zadowolony byłeś z tego Spray and Gloss? :)

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Noo wladi zadowolony tylko zapomniałem jakiego ma czy glossa czy wipe i jak mozesz to powiedz który lepszy i jak działa . bo mi chyba megs sie już znudził
a co do fluffy to wiem kto jeszcze ma te 600g/m2 w cenie 29 zł te duże 90x60 :zwyciestwo:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

wladi miał Spray and Gloss.

Gloss jest typowym QD, usunie drobny kurz, ślady po palcach itp, i nada błysk i śliskość lakierowi.
Wipe zaś nie nada połysku ale służy do "bezwodnego" mycia, czyli można nim usunąć ciutkę trudniejsze zabrudzenia niż te co schodzą po QD, ale tak czy siak, nie zastąpi normalnego mycia w przypadku trudnych zabrudzeń.
Moim zdaniem Gloss znacznie lepszy. Jak już skończę ogarniać lokal pod detailingi, to na pewno zrobię porównanie "w boju" obu produktów. :)

Te Fluffy 600g/m2 były przez chwilę, i Ci, którzy zakupili dużo na stan jeszcze na pewno mają. U mnie niestety brak i muszę czekać...
Jak już będziecie wiedzieć ile Was interesuje to zaproponuję jakąś cenę za te normalne fluffy i sami zdecydujecie który i gdzie wolicie ;)

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Nie wiem o czym mówicie ale mi podpasiło :grin:

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Już od dzisiaj przez cały tydzień najpopularniejszy zapach z serii California Scents - Coronado Cherry dostepny jako produkt tygodnia!

California Scents Coronado Cherry za jedyne 11,99 zł :)

california_scents_coronado_cherry-500x50

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Na dobry koniec weekendu i początek nowego tygodnia, świetny wosk od Poorboy's World jako PRODUKT TYGODNIA za jedyne 85zł !!

Poorboy's Natty's Red 236ml :)

poorboys_nattys_paste_wax_red-500x500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Październik zaczynamy z gratisami :)

Przy zakupie świetnego ADBL APC 1L dorzucamy GRATIS mikrofibrę Monster Shine APT :)

356x500http://cardetail.pl/wp-content/uploads/2015/10/adbl_apc_apt.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Ostatnio dotarło do nas trochę nowości :) Stopniowo uzupełniamy stany na stronie i dodajemy nowe pozycje, także będę na bieżąco aktualizował co nowego już jest. 

A zaczniemy od marki SlickRims, która robi fajne powłoki, które aplikuje się na felgi, i bardzo trwały dressing do opon na bazie SiO2 (tlenku krzemu).

SlickRims_slider-e1445533922278.jpg

Druga nowa marka u nas to Smelly Beaver :) Wiszące zapachowe uśmiechnięte Bobry :D

set3.jpg

Więcej nowości wkrótce :)


No to lecimy dalej z nowościami :)

Kolejna marka, która zaczyna u nas się pojawiać to Carbon Collective, póki co powłok nie mamy, ale mamy mega gruby i miękki ręcznik do osuszania o gramaturze 1200gsm!

I parę nowości od Koch Chemie oraz świetny i w dużym opakowaniu wosk prosto z Californi - Harly Wax :)

Wszystkie nowości widoczne TUTAJ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Pogoda za oknem nie dopisuje to na pocieszenie zaserwowaliśmy Wam kilka fajnych produktów w promocji :D

Warto patrzeć, sprawdzać, bo produkty się mogą zmieniać w każdej chwili :P

Klikk  -->>  PROMOCJE !!!

[Dodano: 14 stycznia 2016 - 16:14]

Ostatnimi czasy trochę zaniedbałem forum ze względu na natłok pracy, ale już wszystko wróciło do normy więc nadrabiam zaległości :) 

Mały update informacji o nas bo nie pamiętam czy wcześniej o tym pisałem :)

 

Nasz sklep to nie tylko sklep internetowy, ale również stacjonarny sklep w Łodzi, mieszczący się przy ul. Wileńskiej 11 (róg Żubrowej, dawny serwis Lancii i Alfy Romeo), gdzie od ręki dostaniecie produkty dostępne na naszej stronie. 
 
mapka.jpg
 
 
A dla forumowiczów trochę zmieniliśmy zamówienia z rabatami :) 

Teraz zamiast wpisywać ręcznie kod rabatowy przy zamówieniu wystarczy się zapisać do grupy rabatowej gdzie każdy otrzyma rabat -5% na zakupy w naszym sklepie :)

Rabat nie jest naliczany na produkty już przecenione. 
 
Aby zapisać się do grupy wystarczy zarejestrować konto na naszej stronie, klikając w zakładkę "Moje konto" na górze strony lub tutaj -->>: Rejestracja, a następnie dać nam znać tu w temacie, poprzez PW czy mailem, ze swoim adresem email, a my niezwłocznie przypiszemy stosowny rabat :)
Wtedy po zalogowaniu będziecie widzieli ceny produktów już po rabacie :)
 
 
I teraz lecimy z promocją :) 

Powłoka do felg SlickRims Wheel Sealant 100ml, w promocji za jedyne 229,99 zł :)
 
slickrims_wheel_sealant_100ml-500x500.jp

 

[Dodano: 15 stycznia 2016 - 10:13]

Jednodniowa promocja na dobry początek dnia :)
 
Tylko dziś, do 23.59:59 Poorboy's Black Hole 964ml za jedyne 89zł :)
 
poorboys_black_hole-500x500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Mam pytanko czy Collinite 476s masz w ofercie i po ile ? ☺?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Mam pytanko czy Collinite 476s masz w ofercie i po ile ? ☺?

Detal 89,99 zł - rabat forumowy :) 

W tym tyg sprzedały się ostatnie sztuki, ale po weekendzie będzie znowu na stanie :)

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

To cena już z KW ?

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Nie.
Po rabacie 85,49 zł + najtańsza wysyłka polecony InPost 4,43 zł lub paczkomat 9,20 zł.  

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Jeśli chciałbyś tylko samego Collinite 476s, to lepszej ceny niż ta z rabatem niestety nie dam rady zrobić.

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

uważam że 915 o wiele lepszy niż 476 . Testowałem ten i ten i 915 dłużej się trzyma i lepiej kropelkuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CarDetail.pl

Popieram Bartka. 915 też dużo fajniej wygląda na ciemnych lakierach :)

 

A od nas na dobry początek tygodnia fajna promocja! Świetne aplikatory Meguiar's do piątku w szatańskiej cenie 6,66 zł!   :msn-wink:  

 
meguiars_soft_foam_applicator_pad-500x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

A jaka cena tego 915 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Około 160 zł ale naprawdę wart tej ceny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Następne głupie komentarze będą kasowane a ich właściciele odpowiednio nagradzani!!!

  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania