Skocz do zawartości
wladi

A4 B6/B7 Gumowa dokładka zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

wladi

Witam mistrzowie, chciałem pokazać dobrą alternatywę na zamontowanie dokładki która może zastąpić tą z tworzywa. Niedawno zakupiłem specjalną gumę która imituje dokładkę zderzaka przedniego. Prędzej miałem założoną dokładkę od Cupry ale niestety kilka razy ściągnąłem ją na krawężniku i postanowiłem sobie odpuścić  :kwasny:  Dokładka którą prezentuję może okaże się bardziej praktyczna, na dole prezentuje jak to siadło u mnie i zapraszam do konwersacji  :thumbsup: 


 


1466192276-U1255.jpg


 


1466192302-U1255.jpg


 


1466192333-U1255.jpg


 


1466192487-U1255.jpg


Edytowane przez wladi
  • Poparcie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arre

to jeszcze daj gdzie i za ile :whistling: :msn-wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

W giełdzie napisałem co i jak

iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Dobrze wygląda i dobrze trzyma:biggrin: jeszcze jeden duży plus to taki że, jak zahaczy się to nie połamie:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reikeb

Całkiem ciekawe rozwiązanie bo tą dokładkę od cupry to już kilka razy przykręcałem :decayed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Tak jak mówisz ja Cupre wyrzuciłem a ta guma narazie trzyma chociaż tylko mam na klej...Seba ma jeszcze na wkręty w razie czego pewnie już kilka razy zaczepiłem krawężnik ale nic się z ta gumą nie dzieje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Ta guma wypada 100 razy lepiej niż dokładka cupry.  

I tu się wcale nie podlizuję. ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Mi też się lepiej podoba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

Wlasnie stoje przed takim dylematem-dokladka z Cupry czy ta gumowa?

Za gumowa przemawia wlasnie fakt,,malej kolizyjnosci i uszczerbku"samej dokladki jak i zderzaka w spotkaniu z kraweznikiem,cena(zawsze to 50PLNow w kieszeni) i latwosc montazu.Za to Cupre mozna okleic (a chcialbym,bo wlasnie dodatki typu ramki grila bede oklejal czarnym carbonem),jest sztywna i ma ten ksztalt,ktory nadaje troche ,,pazura" mordce,tymbardziej,ze mam seryjny zderzak.Gdybym mial s-line,jak Wladi,to gumowa dokladka jest nr.1 i bralbym w ciemno,ale przy zwyklym prostym seryjnym juz moze nie wygladac tak zaj*biaszczo...

Jakies sugestie,przemyslenia,podpowiedzi?...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Tak jak mówisz w Twoim wypadku chyba jednak będzie ładniej wygladała Cupra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

...a dodam,ze myslalem nad mala,,modyfikacja"przedniego zderzaka...
Mianowicie pomyslalem,zeby srodkiem wyciac/podciac plastik,ktory idzie pod spod auta,za to w bocznych wlotach,gdzie sa halogeny,wyciac te poprzeczne wstawki i dorezac w to miejsce wieksze kratki pod halogeny.
Patrzac od przodu na auto,to linia srodka zderzaka poszlaby do gory,a jego boki,,dostalyby"wieksze wloty,wiec cos jakby s-line... + do tego dokladka.
Widziecie to jakos czy raczej nie?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78
...a dodam,ze myslalem nad mala,,modyfikacja"przedniego zderzaka...
Mianowicie pomyslalem,zeby srodkiem wyciac/podciac plastik,ktory idzie pod spod auta,za to w bocznych wlotach,gdzie sa halogeny,wyciac te poprzeczne wstawki i dorezac w to miejsce wieksze kratki pod halogeny.
Patrzac od przodu na auto,to linia srodka zderzaka poszlaby do gory,a jego boki,,dostalyby"wieksze wloty,wiec cos jakby s-line... + do tego dokladka.
Widziecie to jakos czy raczej nie?...

Takie rzeczy to my po litrze widzimy kup dokładkę i rezaj sline...

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Nie ma co najładniej by było z S-line ale jestem ciekaw jak będzie wyglądać cupra na standardowym  u  Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

Rafi78
Litra moge postawic,udostepnic garaz,przedstawic swoja wizje i na probe porezamy razem ten zderzak! Moze byc niezla beka,a jak nie wyjdzie,to zastanowimy sie przy drugim litrze,skad skombinowac na szybko dokladke s-line!

Jacek70
Na necie jest kilka zdjec zwyklych zderzakow z dokladka z Cupry,wiec to mozna podejrzec,ale nie ma zadnych ze zwyklym zdesiem+dokladka gumowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

@RobsonSNC widziałem te z netu i mam mieszane uczucia. 

7fc2958c4a24d99aa3993bc9d1a1140e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

Robson dokładkę mi Domin polecił nową z jakiejś czeskiej strony wyszło koło 280 zł plus kratki 2*90 zł, grill dolny z A6 za 50 zł i Donia robota...A efekt co tu dużo gadać

wykręcone z betoniarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

No wlasnie ja tez,bo srednio to do serii wyglada!
Dokladke i tak trzeba zamowic,niewazne do jakiego zderzaka,sama nie wyrosnie,to jest pewne! Chyba sprobuje podciac ten zderzak wg swojej wizji i wtedy sie zobaczy,jak bedzie wies-tuning,to doloze wtedy dol z s-line i bede w pelni zadowolony.
...najtaniej mi wyjdzie komus to zaj*bac z auta juz w kolorze,wiec przezornie zapytam: Wladi,jaki masz kod lakieru?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a4b6quattro

Do sline myślę gumowa jest jak najbardziej bo juŻ ma fajny profil,a do zwykłego z cupry R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi
Dnia 24.03.2017 o 19:43, RobsonSNC napisał:

No wlasnie ja tez,bo srednio to do serii wyglada!emoji53.png
Dokladke i tak trzeba zamowic,niewazne do jakiego zderzaka,sama nie wyrosnie,to jest pewne!emoji12.png Chyba sprobuje podciac ten zderzak wg swojej wizji i wtedy sie zobaczy,jak bedzie wies-tuning,to doloze wtedy dol z s-line i bede w pelni zadowolony.
...najtaniej mi wyjdzie komus to zaj*bac z auta juz w kolorze,wiec przezornie zapytam: Wladi,jaki masz kod lakieru?!emoji12.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

LY7W ale nie tykaj po paluchy poobcinam :decayed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

To moj kolor!
Gume Ci zostawie,pociagne tylko zderzak,bo wlasnie wczoraj kupilem dokladke z Cupry!
89f1ca0528ff83af0fc0766bb28777d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

:kox:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RobsonSNC

A jednak zderzak zostawilem w oryginale i to byla bardzo dobra decyzja.
A dokladke i grile okleilem folia czarny carbon i tak sie teraz przod finalnie prezenci:
ce2b0b16b5c955e09aa7569fd5155d4a.jpg68ac548d948451fbf1ec6929d9d7058d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania