Skocz do zawartości
Pershing

A4 B6 Tuning zewnetrzny

Rekomendowane odpowiedzi

Pershing

Zaraz Goldi  i klysek wam coś podeślę... i tak jak pisałem wcześniej chodzi tylko o szybsze sprzedania auta to auto też zrobiłem sam pewnie wiele osób powie że znowu tandeta mają do tego prawo ale sprzedałem ten samochód bez jaj w 5 minut za bardzo dobre pieniądze dlatego wiem jak młodzi kupują auta. Wy malowałem podobnie kilka jak nie kilkanaście samochodów w ten sposób I za każdym razem nie było problemu ze sprzedażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

To było auto przed Audi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

Zaznaczę jeszcze że to był stary kapelusz 92 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

‪+48 792 559 914‬ 20140910_215940.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vwbartus

Gdyby nie ten zderzak lorda wadera w audi to malowanie całkiem spoko , mogłeś trochę mniej odważny zderzak założyć i myślę ze jeszcze szybciej by się sprzedał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

 z jednej strony masz rację ale w tej chwili takie zderzaki mają zakładane RS6 nowe Jak się przyjrzysz zobaczysz ze sobą że są bardzo podobne.  wiem że zaraz napiszesz że A4 to nie RS6 Zgadza się ale to chodzi o tą stylizacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

Screenshot_20180204-220041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

Ale tak czy siak Dzięki za opinię potem wystawiłem zdjęcia żeby każdy mógł się wypowiedzieć czy źle czy dobrze każda opinia jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_
3 minuty temu, Pershing napisał:

Ale tak czy siak Dzięki za opinię potem wystawiłem zdjęcia żeby każdy mógł się wypowiedzieć czy źle czy dobrze każda opinia jest dobra

Ile ludzi tyle opini, taka jest w sumie prawda. Szkoda, ze u nas szybkich i wscieklych nie kreca, moglbys wynajac do zdjec :): 

 

Wybacz, ale ja podobienstwa tego grilla z RS-em niestety nie widze ....  przepasc moim zdaniem 

Edytowane przez _Andrzej_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

trzabyło se jeszcze ku**a taki spojler za*****ć:2smiech: :

p4mO5uh.jpg

i nowy krzyk mody nowość na rynku ruskie końcówki ulter Fi 500 :placz::

SfAtKAG.jpg

 

możecie mi krope dać ale nie rozumiem dzisiejszego tjuningu młodzieżowego sam mam 22 lata ale w życiu czegoś takiego bym nie zrobił to tak samo jak byś sobi rękę obciął i nogę przyszył w jej miejsce i na odwrót 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

Sluchajcie, ja na prawde ... patrze sie na te cuda z pierwszych zdjec i mocno staram sie przekonac do tego ... ni jak nie udaje mi sie. ..

Jezeli mialaby byc to jakas wersja a la  RS. , to  czy nie mozna bylo zostawic w orginale, zmienic grill z plastra miodu, zrobic wloty ( wieksze) ok, niech beda wieksz, tez z plastra miodu, wszystko w ladnym niebieskim kolorze jak jest nadwozie (nie w tym czerwonym bo po oczach daje strasznie) i by bylo pieknie. Listwy po bokach w kolor nadwozia, lub od S4 w drzwi, fajne kolo na niskim profilu, fajny zawias i by byla bajka, na pewno by poszedl szybko i za lepszy grosz ...   

Takie moje zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

Dzięki Andrzej za twoją opinię wezmę to pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_

Taki przod Arek mialem na mysli . Pomysll sobie teraz to auto w tym niebieskim kolorze jakby wygladalo, oczywiscie chlodnicy nie musi byc widac, tam tez czarna kratka z plastra miodu. I jak niebieska i czarne, ladne kratki z przodu, do tego czarne kola i miazga jest :):   . A druga fota pokazuje te listwy od "S".

(foty na szybko z neta)

7835599602_bd5589b403_o.jpg.d01810125cb41e2222d8e56a42b9796c.jpg

2.jpg.e4fb986a89c03c863e4b359859ef40da.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Porzadny tuning niestety kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

Screenshot_20180205-123657.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wladi

Nie no tak jak pokazałeś że taki pakiet też trochę kosztuje ale niestety nas nie przekonasz do tego bo większość z forum preferuje jednak modzenie aut tak jak fabryka przykazała na ori częściach oczywiście tak jak mówisz jest jeszcze spora cześć ludzi preferującą taką stylizacje jaką proponujesz więc nie musisz się martwić o sprzedaż Twoich projektów


iPhone wladiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

I żeby było jasne absolutnie nie próbuję was przekonać do czegokolwiek Te zdjęcia zostały wstawione tylko i wyłącznie żeby ktoś mógł się wypowiedzieć czy mu się podoba czy nie Nic poza tym absolutnie nie chcę przekonać tymi przeróbkami któregoś z was Każdy ma swoją opinię i każdego opinie szanuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marky2552

Stary za 1000 euro to masz kompletny pakiet sline zewnetrzny jak pokombinujesz i dobrze poszukasz to zostanie ci jeszcze na coś piniążków

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_Andrzej_
32 minuty temu, Pershing napisał:

I żeby było jasne absolutnie nie próbuję was przekonać do czegokolwiek Te zdjęcia zostały wstawione tylko i wyłącznie żeby ktoś mógł się wypowiedzieć czy mu się podoba czy nie Nic poza tym absolutnie nie chcę przekonać tymi przeróbkami któregoś z was Każdy ma swoją opinię i każdego opinie szanuje

Pewnie, ze wyrazamy tylko nasza opinie. Nikt tutaj nie bedzie  z Ciebie lacha darl, za powaznymi osobami jestesmy (powiedzmy :placz:), ale jak  Marek pisze, za 1000 euro to by mozna bylo zrobic o wiele lepiej. Moze, jezeli przemalujesz auto , moze w innych kolorach bedzie to jeszcze jakos znosnie wygladalo. Moze te kolory sa za odwazne. Zwlaszcza ta kur....ka czerwien, to jakos jeszcze ujdzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

I o to chodzi panowie nie jesteśmy dziećmi żeby sie tutaj wykłócać.... kto ma rację A kto jej nie ma to tylko samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

I każdego indywidualna opinia dlatego tak jak pisałem szacun dla was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

 bo to jest w życiu najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

 A to co wy robicie ze swoimi autami Co ja robię ze swoim to jest tylko zabawa dla nas dorosłych facetów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pershing

20180120_130155_1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania