Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ciekawych' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • FORUM OGÓLNE
    • Przywitania
    • Pasjonaci
    • Gadżety klubowe
    • Sprawy klubowe
    • REGULAMINY
  • FORUM HYDE PARK
    • Sport, Hobby, Rozrywka, Muzyka, Film
    • Multimedia, PC, GSM, RTV, AGD, FOTO itp.
    • Nowości ze świata motoryzacji
    • Ubezpieczenia OC/AC, kolizje, wypadki
    • Kosz
  • FORUM ZLOTÓW I SPOTÓW
    • Zloty ogólnopolskie
    • Spoty lokalne
  • FORUM TECHNICZNE
    • Dane techniczne i instrukcje obsługi
    • Silniki benzyna i LPG
    • Silniki diesel
    • Układ chłodzenia, klimatyzacja, ogrzewanie
    • Układ dolotowy, wydechowy
    • Karoseria i nadwozie
    • Układ kierowniczy
    • Wyposażenie wnętrza
    • Hamulce, felgi, opony
    • Zawieszenie, podwozie
    • Uklad napędowy, skrzynia biegów
    • Elektryka, elektronika, oświetlenie
    • Oleje, smary
    • Car audio, CB, Navi
    • Tuning mechaniczny
    • Tuning wizualny, stylizacja
    • Detailing
    • Instrukcje ogólne i katalogi
    • Polecane warsztaty / serwisy
    • Diagnostyka VAG
    • Szukam warsztatu / zlecę naprawę
    • Numery części
  • FORUM OGŁOSZEŃ
    • Sprzedam
    • Kupię
    • Zamienię
    • Oddam
    • Zakup kontrolowany
    • OGŁOSZENIA KOMERCYJNE
    • Archiwum ogłoszeń

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Znaleziono 1 wynik

  1. BODY S4: kompletny zderzak przedni s4 przedlift 98' Numer katalogowy: 8D0 807 103 N GRU - zderzak 8D0 807 133 C - sztyca lewa 8D0 807 134 C - sztyca prawa N 903 509 01 - śruba do sztycy M8x115 8D0 807 283 - ślizg lewy 8D0 807 284 - ślizg prawy 8D0 807 346 H GRU - kratka prawa 8D0 807 683 G 3FZ - kratka środkowa 8D0 807 345 H GRU - kratka lewa 8D0 955 275 A GRU - zaślepka spryskiwacza lewa 8D0 955 276 A GRU - zaślepka spryskiwacza prawa 8D0 941 699 E - halogen lewy 8D0 941 700 E - halogen prawy 8D0 941 705 A – uchwyt/podstawa lewa 8D0 941 705 A – uchwyt/podstawa prawa kompletny zderzak przedni s4 polift 99' Numer katalogowy: 8D0 807 103 N GRU - zderzak 8D0 807 133 C - sztyca lewa 8D0 807 134 C - sztyca prawa N 903 509 01 - śruby do sztycy x2 M8x115 8D0 807 283 A - ślizg lewy 8D0 807 284 A - ślizg prawy 8D0 807 346 L GRU - kratka prawa 8D0 807 683 G 3FZ - kratka środkowa 8D0 807 345 L GRU - kratka lewa 8D0 955 275 A GRU - zaślepka spryskiwacza lewa 8D0 955 276 A GRU - zaślepka spryskiwacza prawa 8D0 941 699 C - halogen lewy 8D0 941 700 C - halogen prawy 8D0 807 192 - zaczep x6 8D0 807 199 - śrubka x6 1J0 973 722 - wtyczka x2 000 979 133 E - przewody x2 kompletny zderzak tylni s4 przedlift sedan 8D5 807 301 E przedlift avant 8D9 807 301 C polift sedan z PDC 8D5 807 301 S polift avant z PDC 8D9 807 301 R 8D0 807 484 - ślizg prawy 8D0 807 483 - ślizg lewy progi s4 Numer katalogowy: 8D0-853-859-GRU próg 8D0-853-860-GRU próg 8D0-853-923-01C mocowanie tylne 8D0-853-924-01C mocowanie tylne 8D0-854-955-B-01C-GRU ring 8A0-854-953 pokrywa 8D0-853-941 listwa 8D0-853-942 listwa 8D0-854-973 kątownik mocujący 8D0-854-974 kątownik mocujący 8D0-854-977 kątownik mocujący 8D0-854-978 kątownik mocujący 8D0-854-983 kątownik mocujący 8D0-854-984 kątownik mocujący 8D0-853-959-A-GRU pokrycie 8D0-853-960-A-GRU pokrycie 8D0-853-969-A-GRU osłona 8D0-853-970-A-GRU pokrycie 8D0-853-959-A-GRU pokrycie 8D0-853-953-B-GRU listwa 8D0-853-954-B-GRU listwa 8D0-853-963-B-GRU listwa 8D0-853-964-B-GRU listwa 8D0-853-974-B-GRU listwa 8D0-854-861-A-GRU pokrywa 8D0-854-862-A-GRU pokrywa GRILL: S4 Numer katalogowy: 8D0 853 651 S emblemat przedliftowy S4 na grill Numer katalogowy: 8D0853736C2ZZ emblemat poliftowy S4 na grill Numer katalogowy: 8D0853736E 2ZZ emblemat quattro Numer katalogowy: 8D0853736 RS4 Numer katalogowy: 8D0 853 651 T emblemat RS4 na grill Numer katalogowy: 8D9853736A emblemat OOOO na grill Numer katalogowy: 8D0853605 DOKŁADKA SEAT LEON CUPRA: Numer katalogowy: 1ML805903 DOKŁADKA PDC A4 B5 POLIFT: Numer katalogowy: sedan 8D5807521AE avant 8D9807521AE BLENDA REJESTRACJI ZDERZAK PRZEDNI S4: Numer katalogowy: 8D0807977GRU BLENDA TYLNEJ KLAPY AVANT/USA: Numer katalogowy: 8D9853465c HALOGENY USA pasuje P&P do zderzaka przedliftowego: Numer katalogowy: halogen lewy - 8D0941699D halogen prawy 8D0941700D 8D0953053 oprawka kierunku US - 3 pinowa 813972927 wtyczka 3 pin do tej oprawki ramka halogenu: prawa - 8D0941778A lewa - 8D0941777A kratka zderzaka prawy 8D0 807 346 R (czarny) lewy 8D0 807 345 R (czarny) LAMPY USA: Numer katalogowy: lewy H7 - 8D0941029AQ prawy H7 - 8D0941030AQ lewy xenon - 8D0941029AR prawy xenon - 8D0941030AR LOTKA RS4 NA KLAPE: Numer katalogowy: 8D9827933A KORKI/NAKRETKI Z R8 P&P: Numer katalogowy: korek oleju R8 - 420103485B korek cieczy chłodzącej R8 420121321 LUSTERKA ZEWNĘTRZNE: Numer katalogowy: Duże prawe lusterko przedlift 8D1 858 532 F 3FZ – 175x100 mm 4A0 857 508 3FZ - obudowa 175x100 mm 4B0 857 536 C - wkład lusterka, wypukły i ogrzewany polift 8D1 858 532 L 3FZ – 175x100 mm 8D0 857 508 GRU - obudowa 175x100 mm 8D0 857 536 D - wkład lusterka, wypukły i ogrzewany Lusterka S4 (chromowane) Elektrycznie sterowane i ogrzewane 8D1 851 499 A 2ZZ – lusterko lewe 8D0 857 535 E – szkło lewe, asferyczne 8D1 851 500 A 2ZZ – lusterko prawe 8D0 857 536 D – szkło prawe, wypukłe Elektrycznie sterowane, składane, ogrzewane, automatycznie ściemniające 8D1 851 499 B 2ZZ – lusterko lewe 8D0 857 535 H – szkło lewe, asferyczne 8D1 851 500 B 2ZZ – lusterko prawe 8D0 587 536 G – szkło prawe, wypukłe Lusterka RS4 (satynowe) Elektrycznie sterowane i ogrzewane 8D1 851 499 C 1L1 – lusterko lewe 8D0 857 535 E – szkło lewe, asferyczne 8D1 851 500 C 1L1 – lusterko prawe 8D0 857 536 D – szkło prawe, wypukłe Elektrycznie sterowane, składane, ogrzewane, automatycznie ściemniające 8D1 851 499 D 1L1 – lusterko lewe 8D0 857 535 H – szkło lewe, asferyczne 8D1 851 500 D 1L1 – lusterko prawe 8D0 587 536 G – szkło prawe, wypukłe RAMIONA WYCIERACZEK OD PASSATA B5 PO LIFCIE: Numer katalogowy: 1J1955425B - Pióro lewe 97 3B1955426B - Pióro prawe 103 3B1955409C - Ramię lewe 155 3B1955410C - Ramię prawe 155 Nakrętka x2 - N90074401 2 x 2 Zaślepka nakrętki x2 - 1J0955205A 2 x 5,50 Podkładka uszczelniająca - 3B0955229 3,50 ROZPÓRKA OD A6 C5: Numer katalogowy: 8D0 805 645 Cross-bar ze stali (handel) 4B0 805 645 Cross-bar z aluminium (Audi) 4B0 803 357 Uchwyt wieszak, lewa 4B0 803 358 Uchwyt wieszak, prawa N 103 479 (4x) Śruba Torx M8x25 N 903 559 (4x) Śruba M8x30 STABILIZATORY: Numer katalogowy: cieńszy z sedana 26,8mm - 8D0 411 309 K grubszy 1BA 29mm - 8D0 411 309 M z 1BE, 1BQ,1BV, S4 i RS4 też 29mm - 8D0 411 309 L ORI ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI: Numer katalogowy: 191 971 908 MASKOWNICE GŁOŚNIKÓW BOSE: Numer katalogowy: 8D0035419A1EJ przód 8D0035420A1EJ tył ISOFIX B5 FL: Numer katalogowy: 8D0 813 545 - Uchwyt lewy 8D0 813 546A - Uchwyt prawy 8L0 837 453 - śruba mocująca (4X) 8L0 887 233 - tuleja prowadząca(4X) SKRZYNKA NARZĘDZIOWA A4 B5 AVANT: Numer katalogowy: 4b9012113G PRZEDNIE ZWROTNICE OD S4 DO SWAPU NA 321/30MM i w góre: Numer katalogowy: 4B3 407 257 A 4B3 407 258 A GAŁKA ZMIANY BIEGÓW TYPU "S" P&P: Numer katalogowy: 8D0711141BC45P RADIO Concert II od A6 C5: Numer katalogowy: 4B0035186G Schowek na okulary: Numer katalogowy: 1J0857465Y20 Latarka zamian zapalniczki: Numer katalogowy: 4F0947175 Ringi i wskazówki licznika z A6 C5 Allroad: (Takie same jak RS4 B5) Numer katalogowy: 4Z7920980A Jak znacie numery ciekawych tejli to pisać będziemy rozbudowywać spis, jeżeli w/w numerach, opisach są jakieś błędy to informujcie :hi:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania