Skocz do zawartości
goldi

A4 B7 a4b7 1.8 T avant szukamy

Rekomendowane odpowiedzi

Rafi78

Dziwnie tania ta sztuka Jacek, kiera wyjebana jak pięty beduina to samo gałka lewarka... Coś za ten rocznik plus już LPG śmieszna kwota... Ciekawe gdzie jest haczyk

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

No ja tylko wrzuciłem  bo właśnie cena ciekawa i wyposażenie ujdzie. A kiera i lewarek szczerze to nawet nie zauważyłem . Ale na fonie mało to widać. 

Ja osobiście wolał bym z wytartą kierą i lewarem  a na fajnej opcji. No ale nie ja kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78

No pakiet zew sline robi robotę

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
k232

Goldi na co Ci te bajery w aucie? :D

Chyba, że wszystko w aucie robisz sam to wtedy luz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Jakie tam bajery. -  to są podstawowe rzeczy. Bajery w aucie to ma rafi i wladi.  

I oczywiście miłościwie panujący nam Prezes Ćwiartek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78
Jakie tam bajery. -  to są podstawowe rzeczy. Bajery w aucie to ma rafi i wladi.  
I oczywiście miłościwie panujący nam Prezes Ćwiartek. 

Domina, Marcina czy Artura auta nie widziałeś... Ja przy nich to bieda edyszyn ale nie robiąc ot ... Każdy szuka tego co mu pasuje... Dla jednych wypas jest nie istotny po prostu ma jechać a drugi woli mieć odrobinę luksusu

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

byłem oglądałęm tą za 27900 wszystko jest w oryginale teraz tak z wyposażenia to tak jak widać ,jedyny włąsciciel od nowości w Niemczech wymieniony rozrząd w raz z nową głowicą i wałkami przy 133 tyś auto ładnie przyspiesza  jezdziłęm po dziurach totalna cisza.Auto jest na alufelgach z oponami zimowymi  także jeśli sie zdecuduje na zakup czeka mnie kupno alu na lato .Podłączałęm kompa  błąd 17700 czyli grzałki termostatu auto trzyma temperaturę i szybko sie nagrzewa czekam na sprawdzenie vin .Ten z linku coś za tani jak na taki wypas.Wszystko jest wpisane w dokumentacje te ciemne szyby i te nieszczęsne brewki 

Edytowane przez goldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
goldi

Autko kupione podsumowując temat rachunki na 5 tyś euro za naprawy nowa głowica z wałkami za 3500 tyś przy przebiegu 133 tyś i rozrząd teraz ma 173 tyś przebieg potwierdzony w ASO i akcja serwisowa na wymianie cewek reszte rozszyfruje dzięki wszystkim za pomoc założe felgę 18 stkę to zrobie fotorelacje :hi:

  • Poparcie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
harry19-19
10 minut temu, goldi napisał:

Autko kupione podsumowując temat rachunki na 5 tyś euro za naprawy nowa głowica z wałkami za 3500 tyś przy przebiegu 133 tyś i rozrząd teraz ma 173 tyś przebieg potwierdzony w ASO i akcja serwisowa na wymianie cewek reszte rozszyfruje dzięki wszystkim za pomoc założe felgę 18 stkę to zrobie fotorelacje :hi:

Czekam na fotorelacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafi78
Autko kupione podsumowując temat rachunki na 5 tyś euro za naprawy nowa głowica z wałkami za 3500 tyś przy przebiegu 133 tyś i rozrząd teraz ma 173 tyś przebieg potwierdzony w ASO i akcja serwisowa na wymianie cewek reszte rozszyfruje dzięki wszystkim za pomoc założe felgę 18 stkę to zrobie fotorelacje hi.gif

Gratulacje zakupu i bezawaryjności goldi... Ale żeby w takim pancernym silniku po takim przebiegu ch*j głowice strzelił to lipa

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Bezawaryjności i powo✌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TomOskroba
Cytuj

Ale żeby w takim pancernym silniku po takim przebiegu ch*j głowice strzelił to lipa

no właśnie to jest zastanawiające :blink:

mimo wszystko, teraz masz nowe :)

graty zakupu i raz dwa fotorelejszyn

bezawaryjności, niech służy jak najdłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania