Skocz do zawartości
Gość JuniorMag27

A4 B5 Kierownica drewniana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JuniorMag27

Cześć. Zastanawiam się nad zamontowaniem innej kierownicy niż ta z przed lifta, chciałbym założyć kierownicę drewnianą Nardi Torino i naszło mnie na parę informacji od was, może ktoś z was robił taką modyfikację, nie zależy mi na kierownicy z lifta, chcę kierownicę drewnianą, wystarczy że te plastiki za kierownicą ściągnę, założę Nabę i kierownicę drewnianą ? 

eng_pl_Rozporka-Citroen-C2-C3-036RG411-Sparco-5495_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Do be pińć  możesz zakładać pod warunkiem że wieloklin będzie taki sam  ,plastiki jak będą przeszkadzaly to można zdjąć a lukę wypełni charmonijka .

  Według mnie to taka kiera pasi ale do Bentleya  a nie do Audi.  Nie idź tą drogą.😂

No ale to Twój wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JuniorMag27

tu np jest w audi 80, fajnie wygląda w a4 b5 widziałem również taką kierownicę, chyba po prostu trzeba mieć inny gust, każdy wkłada z lifta, mi się już znudziły ciągle te same projekty, wszędzie tylko to samo i tak w kółko. Autka nie mam młodego tylko stare, myślę że dzięki takiej kierownicy wnętrze znowu zacznie mi się podobać, nabę chce kupić taką od której będę mógł odłączać kierownicę :) czyli wyciągnąć sobie kierownicę, widziałem taki mod w kilku samochodach, fajna sprawa. 

cockpit-1964627424220258271.JPG

Edytowane przez JuniorMag27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

80tka to zupelnie inna epoka i tam taka kiera pasuje. Zdecydowanie daj sobie spokoj z takimi modyfikacjamiw w b5.

Tymbardziej nie w przedlifcie i aucie ktore nie oszukujmy sie nie jest grubym projektem i nie bedzie.

Odnosnie stricte kiery. Wiem ze w pasku b5 fl us takie kierownice istnieje prawdopodobienstwo ze podejdzie i do audi. Ale ogolnie rzadki temat raz widzialem i macalem na zywca. Jak na moje strasznie slabe.

Edytowane przez uszol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

E298A768-515A-427D-9056-C909061D8D88.thumb.jpeg.a87529c497722b8e6dff8b6cf0646d02.jpeg

:decayed: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszol

Tos mnie zaskoczyl nie widzialem jeszcze takiej fajery do b5 pewnie rarytas jak uj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

No w uj... ostatnio na allegro była ale poszła migiem 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norbas

Ta co się sprzedała to z amerykańca była 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacek70

Parę dni temu wudziałemtakie  drewno do B6 . 

Na a4k ktoś oferował  ale zlekceważyłem bo nie przepadam za folklorem  😆😅😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasko01991

Swego czasu w b5 czerwonej (Chyba Rajana?) była taka kierownica. Trzeva poszukać, jest to do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JuniorMag27
W dniu 26.08.2018 o 18:45, uszol napisał:

80tka to zupelnie inna epoka i tam taka kiera pasuje. Zdecydowanie daj sobie spokoj z takimi modyfikacjamiw w b5.

Tymbardziej nie w przedlifcie i aucie ktore nie oszukujmy sie nie jest grubym projektem i nie bedzie.

Odnosnie stricte kiery. Wiem ze w pasku b5 fl us takie kierownice istnieje prawdopodobienstwo ze podejdzie i do audi. Ale ogolnie rzadki temat raz widzialem i macalem na zywca. Jak na moje strasznie slabe.

No nie będzie bo autko zostało schowane do garażu żonie zostawiłem jak prawo jazdy zrobi na czymś się musi uczyć jeździć  :) obecnie mamy już inny samochód Nissan QASHQAI z 2017 roku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.



×

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania